Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
120 W
Hava Akışı:
40 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
25 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
4 adet

Dark Freezer X94 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dark Freezer X94 2025 Edition 2x9cm FRGB Led Fanlı, 48CFM - 110W TDP, 2x Black Edition Isı Borusu, LGA1700 - AM5 Uyumlu, Direct Contact İşlemci Soğutucu (DKCCX94RD)

Satıcı: Hepsiburada | 203 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 699.00
Dark Freezer X94 2025 Edition 2x9cm FRGB Led Fanlı, 48CFM - 110W TDP, 2x Isı Borusu, LGA1700 - AM5 Uyumlu, Direct Contact İşlemci Soğutucu (DKCCX94BL)

Satıcı: Hepsiburada | 381 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 799.00
Dark Freezer X94 Intel-AMD İşlemci Soğutucu

Satıcı: Binbirçeşit

916,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 916.50
Dark DKCCX94BL Freezer X94BL Intel 775/1156/1155/1150/1151 FM1/FM2/AM2+/AM3+ /AM4 Ryzen Uyumlu işlemci Soğutucu

Satıcı: Teknobiyotik

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 959
Dark 90Mm Freezer X94bl Dkccx94bl Hava Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

967,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 967.30
Dark 92Mm Frgb İşlemci Soğutucu (Dkccx94bl)

Satıcı: Ucuz Sepet

1.039,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1039.90
Dark Freezer X94Rd. 2X92Mm 4Pin Pwm Kırmızı Led Fanlı Dkccx94Rd

Satıcı: Teknobiyotik

1.149,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1149.08
Dark Freezer X94RD Intel AM4 Ryzen Uyumlu işlemci Soğutucu (DKCC

Satıcı: core-bilgisayar

1.292,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1292.02
DARK FREEZER X94 DKCCX94RD HAVA SOĞUTMALI LED İŞLEMCİ FANI

Satıcı: corebilgisayar

1.381,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1391.36
DARK DARK FREEZER X94 DKCCX94RD AMD/INTEL AM2/SOKET 1156 İŞLEMCİ FANI

Satıcı: corebilgisayar

1.381,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1391.36

Dark Freezer X94 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dark Freezer X94 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

120 W
40 CFM
25 dBA
4 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.8 W

Dark Freezer X94 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 40 CFM
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 120 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 25 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 92 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 1.8 W
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi
• Uzunluk 135 mm
• Genişlik 95 mm
• Yükseklik 98 mm
• Ağırlık 340 g

Dark Freezer X94 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.