Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
300 W
Hava Akışı:
49.35 CFM
Hava Basıncı:
1.42 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
31.21 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
30 dBA

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dragos FrostBite 240 Intel-AMD 240MM Isı Göstergeli ARGB Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: ATOM BİLİŞİM

2.755,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2765.25
Dragos Frostbite 240 Intel-Amd 240Mm Isı Göstergeli Argb Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Atom Bilişim

3.060,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3060.60
Dragos FrostBite 240 Intel-AMD 240MM Isı Göstergeli ARGB Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Atombilişim

3.076,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3076.92
Dragos Frostbite 240 Intel-Amd 240MM Isı Göstergeli Argb Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: atombilişim | 1 yorum

3.158,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3158.32
DRAGOS FrostBite 240 Intel-AMD 240MM Isı Göstergeli ARGB Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Atombilisim

3.221,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 3231.4
DRAGOS FrostBite 240 Intel-AMD 240MM Isı Göstergeli ARGB Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Atom Bilişim

3.256,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3256.00
Dragos Frostbite 240 Black Intel&amd 240mm Isı Göstergeli Argb Sıvı Soğutucu

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.495,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3495.08
Dragos Frostbite 240 Intel-Amd 240MM Isı Göstergeli Argb Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3649.00
Dragos Frostbite 240 Intel-Amd 240Mm Isı Göstergeli Argb Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: ylmzhome

16.314,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 16314.50
Dragos Frostbite 240 Intel-Amd 240MM Isı Göstergeli Argb Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Erenler Ticaret

16.401,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 16401.72
Dragos FrostBite 240 White ARGB Digital 240mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: Erenler Ticaret

16.457,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 16457.52

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu 2 fanlı 2.755,25 TL
Dragos FrostBite 360 ARGB İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.999,00 TL

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

300 W
49.35 CFM
1.42 mm H2O
31.21 dBA
30 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
2.36 W
Güç Tüketimi (Pompa):
3.1 W

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 49.35 CFM
• Hava Basıncı 1.42 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 300 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 31.21 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 2.36 W
• Fan Ömrü 30 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 30 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 2600 RPM
• Güç Tüketimi (Pompa) 3.1 W
• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 70 mm
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 41 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Dragos FrostBite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.