Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
275 W
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36.9 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Frisby Frısby FCL-240B Argb 240 Lıquıd Cooler Black

Satıcı: incehesap

2.435,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 2435.67
FRISBY FCL-240B ARGB 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2249.00
Frisby FCL-240B 240mm ARGB LGA1851/1700 & AM5 Siyah Sıvı Soğutma

Satıcı: incehesap

2.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 2339.00
Frisby FCL-240W ARGB 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 2369.00
FRISBY FCL-240B ARGB 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Gamers Arena

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2399.00
Frisby FCL-240W 240mm ARGB LGA1851/1700 & AM5 Beyaz Sıvı Soğutma

Satıcı: incehesap

2.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2469.00
Frısby Fcl-240B 240Mm Argb Sıvı Soğutucu 1851,1700,Am4,Am5

Satıcı: 2tbilgisayar

2.554,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2554.10
FRISBY FCL-240B ARGB 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

2.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2559.00
Frisby Fcl-240B Argb 240Mm Am5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.565,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2565.30
FRISBY FCL-240B ARGB 240 LIQUID COOLER BLACK (Siyah)

Satıcı: MİKRONBİL

2.649,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

10 2659.75
Frısby Fcl-240b Argb 240 LıQuıd Cooler Black

Satıcı: Teknoteg

2.863,79 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 2873.79
Tuba Toptaş Frısby FCL-240B Argb 240 Lıquıd Cooler Black

Satıcı: MAESKO

3.124,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 3124.18

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu 2 fanlı 2.249,00 TL
Frisby FCL-360 ARGB İşlemci Soğutucu 3 fanlı 2.819,00 TL

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

275 W
36.9 dBA
4 pin
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.4 W
Güç Tüketimi (Pompa):
4.2 W

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36.9 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.4 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2550 RPM
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• Güç Tüketimi (Pompa) 4.2 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 65 mm
• Genişlik 65 mm
• Yükseklik 60 mm

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Frisby FCL-240 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.