Soğutma Türü:
Hava Akışı:
81.7 CFM
Hava Basıncı:
3.4 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
29 dBA
Fan Dönüş Hızı:

FSP AE36 İşlemci Soğutucu Fiyatları

FSP AE36-B ARGB 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.189,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 4199
Fsp AE36-B Argb 360MM Intel-Amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: DOĞUŞ ELEKTRONİK KIRTASİYE

4.525,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 4525.32
FSP AE36-B Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 4539
Fsp AE36-B Argb 360MM Intel-Amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 4529.00
Fsp Ae36-b Argb 360mm Intel-amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu 360 MM

Satıcı: ebz

4.550,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4550.31
FSP 360mm AE36 ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.523,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4533.32
Fsp Ae36 Argb Aıo 360Mm Siyah Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.638,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4638.90
Fsp Ae36 Argb 360Mm Am5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.655,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4655.40
Fsp Ae36-b Argb 360mm Intel-amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu 360 MM

Satıcı: ramazanmutlu

4.659,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4659.56
FSP AE36-B ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

4.675,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4675.40
FSP AE36-B ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: LowellTeknoloji

4.887,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 4887.06
FSP AE36-B ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.975,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 4975.14
FSP AE36-B, 360mm, ARGB, 3 Fanlı, (LGA1851/1700/1200/AM4/AM5) Uyumlu, CPU Sıvı Soğutma (Siyah)

Satıcı: MAESKO

7.225,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 7225.70

FSP AE36 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

FSP AE36 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

81.7 CFM
3.4 mm H2O
36 dBA
29 dBA
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Pompa):
3 W

FSP AE36 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 81.7 CFM
• Hava Basıncı 3.4 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2300 RPM
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Ball Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 29 dBA
• Güç Tüketimi (Pompa) 3 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 67 mm
• Genişlik 67 mm
• Yükseklik 47 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm
• Ağırlık 1.444 kg

FSP AE36 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

FSP AE36 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.