Soğutma Türü:
Hava Akışı:
76 CFM
Hava Basıncı:
2.1 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
32 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
6 adet

FSP MP7 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

FSP MP7 ARGB 120 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu , FSP-MP7 2.226,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 2236.1
Fsp Mp7 Siyah 12Cm Argb Kule Tipi Islemci Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

2.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2452.00
FSP MP7 ARGB Hava Soğutmalı AM5-1851p Dual İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.438,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 2448.45
Fsp Mp7 Argb Fdb Fanlı 125mm Intel-amd Uyumlu Hava Soğutucu Standart

Satıcı: lowellteknoloji

2.556,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 2556.68
FSP MP7 ARGB FDB Fanlı 125mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

2.584,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2584.93
Fsp Mp7 Argb Hava Soğutmalı Am5-1851P Dual İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.596,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2596.90
FSP MP7 ARGB FDB Fanlı 125mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: LowellTeknoloji

2.612,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 2612.26
FSP MP7 ARGB FDB Fanlı 125mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu - Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap | 5 yorum

2.762,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2762.32
FSP 120mm ARGB Kule Tipi İşlemci Soğutucu (MP7)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

2.887,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 2897.36
Fsp 120MM Argb Kule Tipi Işlemci Soğutucu (Mp7) - Renkli

Satıcı: YEDİGÜN STORE

3.521,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3521.14

FSP MP7 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

FSP MP7 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

76 CFM
2.1 mm H2O
32 dBA
6 adet
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.6 W

FSP MP7 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 76 CFM
• Hava Basıncı 2.1 mm H2O
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 6 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 32 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.6 W
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 125 mm
• Genişlik 124 mm
• Yükseklik 153 mm
• Ağırlık 905 g

FSP MP7 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.