Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gamdıas Boreas E1-210 Mono, 92mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 2 Satıcı: Teknoteg
618,35 TL + Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
1 628.35
GAMDIAS BOREAS E1-210 MONO, 92mm, CPU Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 2 adet Gelişmiş Bakır Isı Borusu (AMD AM5 ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu) Satıcı: UZMANLARPC
734,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 734.27
Gamdıas Boreas E1-210 Mono, 92mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 2 Satıcı: MAESKO
807,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 807.38
Gamdias Gamdıas Boreas E1-210 Mono, 92MM, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip
Satıcı: VINTESSY
1.025,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 1025.38
TKÇ Gamdıas Boreas E1-210 Mono 92MM Cpu Kule Tipi Hava Soğutma Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 2 A
Satıcı: TakÇalıştırr
1.030,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 1030.99