Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gamdıas Boreas E1-410 Mono, 120Mm, Cpu Kule Tipi Hava Sogutma Amd Am4 Ve Intel Tüm İslemciler İle Uyumlu
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
951,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 951.90
Gamdıas Boreas E1-410 Mono, 120mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 4 Satıcı: Teknoteg
1.033,46 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 1043.46
Gamdıas Boreas E1-410 Mono, 120MM, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma (Amd ve Intel Tüm Işlemciler ile Uyumlu)
Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK | 1 yorum
1.176,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 1176.55
Gamdias Boreas E1-410 Mono, 120MM, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip
Satıcı: Teknoteg
1.235,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 1235.00
Gamdıas Boreas E1-410 Mono, 120Mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 4 Adet Gelişmiş Bakır
Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ
1.235,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 1235.60