Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
220 W
Hava Akışı:
45.2 CFM
Hava Basıncı:
2.14 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Gametech Freezer PRO HD120 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Oem Gametech Freezer Pro Hd120 2X Rgb Işık 6X Bakır Kule Tipi Işlemci Fanı

Satıcı: Kazan Bilişim

1.550,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1550.10
Gametech Freezer Pro Hd120 2X12cm Intel Amd Uyumlu 800/2000Rpm Fanlı Işlemci Soğutucusu 220 W Tdp

Satıcı: Kazan Bilişim

1.550,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1550.10
Gametech Freezer Pro Hd120 2X12Cm Intel Amd Uyumlu 800/2000Rpm Fanlı Işlemci Soğutucusu 220 W Tdp

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.597,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1597.06
Oem Gametech Freezer Pro Hd120 2X Rgb Işık 6X Bakır Kule Tipi Işlemci Fanı

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.597,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1597.06
GAMETECH Freezer Pro Hd120 2x12cm Intel Amd Uyumlu 800/2000rpm Fanlı Işlemci Soğutucusu 220 W Tdp

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1699.99
OEM Gametech Freezer Pro Hd120 2x Rgb Işık 6x Bakır Kule Tipi Işlemci Fanı

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1699.99
Gametech Freezer Pro HD120 220W İşlemci Soğutucusu – Siyah 120 mm PWM LED Fan, 4 Pin Bağlantı ile Yüksek Soğutma

Satıcı: KAZANBİLİSİM | 1 yorum

1.709,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 1709.05
Gametech Freezer Pro HD120 2x RGB Işık 120 mm İşlemci Fanı Yüksek Performanslı Soğutma

Satıcı: KAZANBİLİSİM | 55 yorum

1.709,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1709.05

Gametech Freezer PRO HD120 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Gametech Freezer PRO HD120 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

220 W
45.2 CFM
2.14 mm H2O
35.5 dBA
Isı Borusu Sayısı:
6 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.6 W

Gametech Freezer PRO HD120 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 45.2 CFM
• Hava Basıncı 2.14 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 220 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 6 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 35.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.6 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 123 mm
• Genişlik 154 mm
• Yükseklik 106 mm
• Ağırlık 518 g

Gametech Freezer PRO HD120 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.