Soğutma Türü:
Hava Akışı:
56.47 CFM
Hava Basıncı:
2.77 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
31 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Gigabyte Aorus WaterForce 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 240 Manyetik Kilitleme Mekanizmalı Fan, 60 x 60mm Full Color LCD Ekran, Profesyonal Gaming Sıvı CPU Soğutucu

Satıcı: Amazon.com.tr

5.484,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 5494.31
Gigabyte AORUS Waterforce X II 240 ARGB LCD Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 6044.07
Gigabyte AORUS Waterforce X II 240 ARGB LCD Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

6.990,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 6990.94
Gigabyte AORUS Waterforce X II 240 ARGB LCD Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

8.711,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 8711.01
Gigabyte Aorus WaterForce X II 240 ARGB 240MM İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 8799.00
GIGABYTE AORUS WaterForce X II 240 ARGB 240MM İşlemci Sıvı Soğutucu 9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 9599.00
GIGABYTE 240MM AORUS WATERFORCE X II 240 RGB AM5-1700P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

9.789,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9799.76
Gigabyte Aorus Waterforce X Iı 240 Argb Lcd Intel-amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

9.942,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 9942.74
Gigabyte Aorus Waterforce X Iı 240 Argb Lcd Intel-amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

10.040,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 10040.15
Gigabyte AORUS Waterforce X II 240 ARGB LCD Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

10.159,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 10159.18
Gıgabyte 240Mm Aorus Waterforce X Iı 240 Argb Am5-1851P Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: ramazanmutlu

10.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 10357.20
Gıgabyte 240Mm Aorus Waterforce X Iı 240 Rgb Am5-1700P Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

10.453,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 10453.40

Gigabyte Aorus WaterForce 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Gigabyte Aorus WaterForce 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

56.47 CFM
2.77 mm H2O
31 dBA
Var

Gigabyte Aorus WaterForce 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 56.47 CFM
• Hava Basıncı 2.77 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 31 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2150 RPM
• Fan Ömrü 73.5 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Sleeve Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 82 mm
• Genişlik 82 mm
• Yükseklik 74 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 119 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Gigabyte Aorus WaterForce 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.