Soğutma Türü:
Hava Akışı:
64.95 CFM
Hava Basıncı:
2.93 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36.9 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Gıgabyte 360MM Aorus Waterforce Iı 360 Rgb AM5-1700P Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı

Satıcı: TEBİLON | 7 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4999.00
Gigabyte AORUS WATERFORCE II 360 AIO Sıvı CPU Soğutucu - 3x120mm ARGB Fanlar, sürgülü kilitleme mekanizması, DAISY-CHAIN, Intel LGA 1700 ve AMD AM5 Uyumlu

Satıcı: TEBILON

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 5009
Gıgabyte Aorus Waterforce Iı 360 Argb Fanlı 360mm Sıvı İşlemci Soğutucusu Siyah

Satıcı: TEBİLON

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 4999.00
GIGABYTE AORUS WATERFORCE II 360 ARGB Fanlı 360mm Sıvı işlemci Soğutucusu

Satıcı: Tebilon

5.571,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 5571.68
Gıgabyte 360mm Aorus Waterforce Iı 360 Rgb Am5-1700p Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı

Satıcı: ernpazarlama

14.521,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 14521.28
GIGABYTE AORUS WATERFORCE II 360 ARGB Fanlı 360mm Sıvı işlemci Soğutucusu

Satıcı: Erenler Ticaret

16.984,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 16984.86
Gigabyte

Satıcı: koçlar grup ticaret

19.876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 19876.00
Aorus Waterforce Iı 360 Argb Fanlı 360Mm Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: ylmzhome

21.962,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 21962.90

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.999,00 TL
Gigabyte Aorus WaterForce II 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı Fiyat bulunamadı

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

64.95 CFM
2.93 mm H2O
36.9 dBA
Var

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 64.95 CFM
• Hava Basıncı 2.93 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36.9 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2300 RPM
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 73 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 65 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 119 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Gigabyte Aorus WaterForce II 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.