Soğutma Türü:
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Havit Gamenote F2001 240MM Işlemci Sıvı Soğutucu - Am5 ve Intel LGA1700 Uyumlu - Beyaz

Satıcı: Genz Bilişim | 21 yorum

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2099.00
Havit Gamenote F2001 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu - Am5

Satıcı: genzbilisim

2.061,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 2061.08
Havit Gamenote F2001 240Mm İşlemci Sıvı Soğutucu Beyaz - Am5 Ve Intel Lga1700 Uyumlu

Satıcı: Genz Bilişim

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2199.00
Havit Gamenote F2001 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu - AM5 ve Intel LGA1700 Uyumlu

Satıcı: Genz Bilişim

2.495,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 2495.04
Havit Gamenote F2001 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu Beyaz - AM5 ve Intel LGA1700 Uyumlu

Satıcı: Genz Bilişim

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2499.00
Havit Gamenote 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu Siyah - AM5 ve Intel LGA1700 Uyumlu

Satıcı: HAVIT

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2699.00
Havit Gamenote F2001 240MM Işlemci Sıvı Soğutucu - Am5 ve Intel LGA1700 Uyumlu - Siyah

Satıcı: Genz Bilişim | 21 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2999.00
Havit Gamenote F2001 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu - Am5

Satıcı: CansaBilgisayar

3.219,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3219.08
Gamenote F2001 240Mm İşlemci Sıvı Soğutucu Beyaz - Am5 Ve Intel Lga1700 Uyumlu

Satıcı: ylmzhome

14.019,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 14019.40
Havit Gamenote F2001 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu - AM5 ve Intel LGA1700 Uyumlu

Satıcı: Erenler Ticaret

14.094,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 14094.36
Havit Gamenote F2001 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu Siyah - AM5 ve Intel LGA1700 Uyumlu

Satıcı: Erenler Ticaret

14.094,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 14094.36

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 2.061,08 TL
Havit Gamenote F2002 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 2.799,00 TL

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

4 pin
Var

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 76 mm
• Genişlik 82 mm
• Yükseklik 50 mm
• Radyatör Uzunluğu 274 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Havit Gamenote F2001 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.