Soğutma Türü:
Hava Akışı:
63 CFM
Hava Basıncı:
1.54 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35.2 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
28 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu Fiyatları

INCA 360mm ISS-03XN ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı 4.666,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 4676.12
INCA ISS-03XN 360 mm ARGB CPU SIVI SOĞUTMA

Satıcı: ramazanmutlu

4.818,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 4818.59
Inca Iss-03Xn Argb 360Mm Am5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.821,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 4821.30
Inca 360Mm Iss-03Xn Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.977,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4977.60
INCA ISS-03XN 360 mm ARGB CPU SIVI SOĞUTMA

Satıcı: LowellTeknoloji

5.046,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 5046.86
INCA ISS-03XN INTEL/AMD 3X120mm ARGB Led Fanlı AM5 Control Remote CPU Liquid Cooler

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.140,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5140.03
INCA ISS-03XN INTEL/AMD 3X120mm ARGB Led Fanlı AM5 Control Remote CPU Liquid Cooler

Satıcı: inti bilişim

5.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 5568.00
Inca 360MM ISS-03XN Argb Sıvı Soğutmalı AM5-1700P Işlemci Fanı - Renkli

Satıcı: Core Bilgisayar

6.149,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 6149.13
Inca ISS-03XN 3X120 360 Argb Kumandalı AM5+1700P Cpu Sıvı Soğutma(Intel Lga 1200-115X-2011)

Satıcı: Core Bilgisayar

6.149,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 6149.13

Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Inca ISS-02XN İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.181,01 TL
Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.666,12 TL

Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

63 CFM
1.54 mm H2O
35.2 dBA
28 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 63 CFM
• Hava Basıncı 1.54 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 35.2 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 28 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 2500 RPM
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• PWM Pompa Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 80 mm
• Genişlik 71 mm
• Yükseklik 47 mm
• Radyatör Uzunluğu 395 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Inca ISS-03XN İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.