Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
65 W
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
22 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Intel E97379-003 Delta İşlemci Soğutucu Fiyatları

Intel Orijinal E97379-003 4Pin 1150-1151-1155-1156 -1200Pin İşlemci Fan

Satıcı: vebingo

308,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 308.00
Intel E97379 003 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: vebingo

317,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 317.44
Primex Px-1150P İntel İşlemci Fanı, İntel İ3-İ5-İ7 İşlemci Uyumlu Fan, Lga775-1156-1155-1150-1151-1200 Pin İşlemci Fanı, E97379-003 Cpu Fan

Satıcı: PoltechLTD

345,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 345.92
Intel E97379-003 90Mm Cpu Soğutucu (Tdp 65W)

Satıcı: vebingo

347,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 347.75
Intel 4pin Fan 1150-1151-1155-1156 -1200PIN Siyah Renkli Yüksek Performans ve Sessiz Çalışma

Satıcı: ARESTECH BİLİŞİM | 34 yorum

299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 309
Intel E97379 003 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: PETCOM | 9 yorum

358,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 358.71
Intel E97379-003 90MM Cpu Soğutucu (Tdp 65W)

Satıcı: vebingo | 19 yorum

360,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 360.46
Intel E97379-003 İşlemci Soğutucu

Satıcı: OFISGRUP

374,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 384.92
Intel E97379-003 90Mm Cpu Soğutucu (Tdp 65W) 115X 1200 Orijinal Fan

Satıcı: 2tbilgisayar

395,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 395.70
Intel Orijinal E97379-003 4Pin 1150-1151-1155-1156-1200Pin İşlemci Fan 357,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 367.71
Coreview Intel 1150/1151/1155/1200P Alüminyum ORJINAL İŞLEMCI FANI (LGA1200P)

Satıcı: Coreview Bilgisayar

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 419.00
Coreview Intel 1150/1151/1155/1200P Alüminyum ORJINAL İŞLEMCI FANI (LGA1200P)

Satıcı: sanaluygun

625,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 625.93
Intel E97379-003 Orjınal Bakır Taban Işlemci Fanı (LGA1150/1151/1155/1156 Soketler) - Renkli

Satıcı: nifbilisim

775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 775.00
İntel E97379-003 ORJINAL BAKIR TABAN İŞLEMCİ FANI (LGA1150/1151/1155/1156 Soketler)

Satıcı: NİF BİLİŞİM

757,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 767.17

Intel E97379-003 Delta İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Intel E97379-003 Delta İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

65 W
22 dBA
4 pin
Yok
Güç Tüketimi (Fan):
4.92 W

Intel E97379-003 Delta İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 22 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 92 mm
• Fan Dönüş Hızı 2500 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.92 W
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 87 mm
• Genişlik 87 mm
• Yükseklik 19 mm

Intel E97379-003 Delta İşlemci Soğutucu Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bonito L* V****** Profil Resmi

5 yorum

Bonito L* V****** Kendi kasamda kullanıyorum hem anakartımda hem de cpu fanında pwm özelliği var ama afterburner'dan fan hızını arttırınca sadece gpu fanları hızlanıyor ama bu fanda tık yok sabit dönüyo
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Berk K**** Profil Resmi

2 yorum

Berk K**** afternurner sadece grafik kartının fan hızı ve bellek,çekirdek hızlarını kontrol eder. Fan hızı için anakart BIOS menüsüne girip ordan ayarlamalısın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.