Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
65 W
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
34.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Intel K69237-001 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Intel K69237-001 Bakır Orjinal Işlemci Fan 1150/1155/1151/1200 Yüksek Performanslı Aydınlatma

Satıcı: vebingo | 25 yorum

403,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 403.20
Intel Bakır Orijinal K69237-001 1150/1155/1151/1200Pin İşlemci Fan

Satıcı: vebingo

387,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 387.20
INTEL 1150-1151-1155-1156-1200 Bakır Fan (K69237-001)

Satıcı: OS

394,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 394.68
INTEL 1150-1151-1155-1156-1200 Bakır Fan (K69237-001)

Satıcı: vebingo | 14 yorum

405,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 405.80
Intel K69237-001 1150/1155/1151/1200 Bakır Işlemci Fan

Satıcı: vebingo

473,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 473.50
Intel 1150-1151-1155-1156-1200 Bakır Orjinal Fan (K69237-001)

Satıcı: vebingo | 6 yorum

494,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 494.38
Intel Bakır Orijinal K69237-001 1150/1155/1151/1200Pin İşlemci Fan 455,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 465.99
INTEL 1150-1151-1155-1156-1200 Bakır Orjinal Fan (K69237-001)

Satıcı: Mavilim Elektronik

532,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 532.37
Intel 1150-1151-1155-1156-1200 Bakır Orjinal Fan (K69237-001)

Satıcı: ONMARKTR

562,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 562.40
Intel 1150-1151-1155-1156-1200 Bakır Orjinal Fan (k69237-001)

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 744.00

Intel K69237-001 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Intel K69237-001 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

65 W
34.5 dBA
4 pin
Yok
Güç Tüketimi (Fan):
2.88 W

Intel K69237-001 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 34.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 92 mm
• Fan Dönüş Hızı 2800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 2.88 W
• Fan Sayısı 1 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 99 mm
• Genişlik 59 mm
• Yükseklik 60 mm
• Ağırlık 270 g

Intel K69237-001 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.