Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
65 W
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Intel Laminar RM1 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Intel Laminar RM1 İşlemci Soğutucu

Satıcı: vebingo

680,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 690.06
Intel Laminar Rm1 1700P/1851P Orijinal İşlemci Soğutucusu (M23901-001)

Satıcı: vebingo

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 639.00
Intel Lamınar Rm1 M23901-001 Hava Soğutmalı 1700p İşlemci Fanı

Satıcı: nbtechteknoloji

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 650.00
Intel Laminar RM1 1700P/1851P İşlemci Soğutucusu (M23901-001)

Satıcı: vebingo | 7 yorum

685,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 685.89
Intel Laminar Rm1 1700P Orijinal (12,13,14) Nesil Işlemci SOĞUTUCUSU (M23901-001)

Satıcı: Astra Bilişim | 25 yorum

692,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 692.00
İntel Laminar Rm1 1700P (12,13,14) Nesil İşlemci Soğutucusu (M23901-001)

Satıcı: vebingo

696,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 696.09
Intel Laminar Rm1 İşlemci Soğutucu 1700P

Satıcı: nepalbilişim

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 719.00
Intel Lamınar Rm1 M23901-001 Hava Soğutmalı 1700P Işlemci Fanı

Satıcı: vebingo | 2 yorum

720,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 720.37
Coreview Intel Laminar (12,13,14) Nesil Işlemci Soğutucusu (M23901-001) Orijinal

Satıcı: Coreview Bilgisayar

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 750.00
Intel Laminar RM1 1700P/1851P Orijinal İşlemci Soğutucusu (M23901-001) 720,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 730.25
INTEL LAMINAR RM1 M23901-001 Hava Soğutmalı 1700p İşlemci Fanı 924,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 934.78
Intel Lamınar Rm1 M23901-001 Hava Soğutmalı 1700P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.030,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 1030.34
Coreview Intel Laminar (12,13,14) Nesil Işlemci Soğutucusu (M23901-001) Orijinal

Satıcı: gamingdepom

1.057,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1057.93

Intel Laminar RM1 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Intel Laminar RM1 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

65 W
29 dBA
4 pin
Var

Intel Laminar RM1 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 80 mm
• Fan Dönüş Hızı 3150 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 350 g

Intel Laminar RM1 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.