Soğutma Türü:
Hava Akışı:
79.9 CFM
Hava Basıncı:
3.26 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
30 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
32.1 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Lian Li Galahad II LCD 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Lian Li Galahad Iı LCD 360MM Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2ALCD36B.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 2 yorum

14.775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 14775.00
Lian Li Galahad Iı Lcd 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: ftechbilisim

15.639,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 15639.08
Lian Li Galahad Iı LCD 360MM Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2ALCD36B.00)

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

16.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 16009.00
Lian Li Galahad II LCD 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu G89.GA2ALCD36B.00

Satıcı: FTECH

16.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16149.05
Lian Li Galahad Iı Lcd 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: teknostok

17.113,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 17113.21
Lıan Lı Galahad Iı Lcd 360Mm Lga1700/Am5 Soket Sıyah Islemcı Sıvı Sogutucu G89.ga2alcd36b.00

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

17.657,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 17657.60
Lian Li Galahad II LCD 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2ALCD36B.00)

Satıcı: onlinealisverisyap

19.873,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 19873.05
Lian Li Galahad II LCD 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2ALCD36B.00)

Satıcı: Erenler Ticaret

28.198,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 28198.12
Lian Li Galahad Iı Lcd 360Mm Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu (G89.ga2alcd36w.00)

Satıcı: ylmzhome

28.878,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 28878.20

Lian Li Galahad II LCD 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Lian Li Galahad II LCD 360 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Lian Li Galahad II LCD 280 (GA2ALCD28B) İşlemci Soğutucu 2 fanlı 7.300,50 TL
Lian Li Galahad II LCD 360 (GA2ALCD36B) İşlemci Soğutucu 3 fanlı 14.775,00 TL

Lian Li Galahad II LCD 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

79.9 CFM
3.26 mm H2O
30 dBA
32.1 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Lian Li Galahad II LCD 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 79.9 CFM
• Hava Basıncı 3.26 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 30 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2450 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 32.1 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3600 RPM

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 72 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 62 mm
• Radyatör Uzunluğu 400 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 30 mm

Lian Li Galahad II LCD 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.