Soğutma Türü:
Hava Akışı:
89.1 CFM
Hava Basıncı:
3.66 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35.4 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
16.59 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

LIAN LI Galahad II Trinity AIO 240mm ARGB Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24W.00)

Satıcı: ProStore | 3 yorum

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 7199.00
Lian Li Galahad II Trinity AIO 240mm ARGB Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24W.00)

Satıcı: ProStore

7.199,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 7199.04
LIAN LI Galahad II Trinity AIO 240mm ARGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24B.00)

Satıcı: ProStore | 4 yorum

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 7299.00
Lian Li Galahad II Trinity AIO 240mm ARGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24B.00)

Satıcı: Adilstore

7.519,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7519.06
Lian Li Galahad II Trinity AIO 240mm Siyah ARGB İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24B.00) 8.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8959.00
Lian Li Galahad II Trinity AIO 240mm Beyaz ARGB İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24W.00) 9.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9009.00
Lian Li Galahad Iı Trinity Aıo 240mm Siyah Argb Işlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24B.00)

Satıcı: incehesap

10.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 10179.00
Lian Li Galahad Iı Trinity Aıo 240mm Beyaz Argb Işlemci Sıvı Soğutucu (G89.GA2T24W.00)

Satıcı: incehesap

10.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10239.00
Lıan Lı Galahad Iı Trinity Aıo 240Mm Argb Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (G89.ga2t24w.00)

Satıcı: ylmzhome

20.981,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 20981.40

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 7.199,00 TL
Lian Li Galahad II Trinity AIO 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 10.849,00 TL

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

89.1 CFM
3.66 mm H2O
35.4 dBA
16.59 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 89.1 CFM
• Hava Basıncı 3.66 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 35.4 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2450 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 16.59 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3200 RPM

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 74 mm
• Genişlik 74 mm
• Yükseklik 69 mm
• Radyatör Uzunluğu 278 mm
• Radyatör Genişliği 119 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Lian Li Galahad II Trinity AIO 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.