Soğutma Türü:
Hava Akışı:
72.7 CFM
Hava Basıncı:
3 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
30 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
28 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL İşlemci Soğutucu Fiyatları

Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL RGB Beyaz 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 10.119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 10129
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL RGB Siyah 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 10.119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 10129
Lian Li Hydroshift Iı Lcd-S 360CL Siyah Sıvı Soğutucu (G89.GHS2LCDS36CB.00) - Çok Renkli

Satıcı: ProStore | 3 yorum

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 10399.00
Lian Li Hydroshift Iı Lcd-S 360Cl Siyah Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.717,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10717.90
Lian Li Hydroshift Iı Lcd-S 360Cl Beyaz Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.717,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 10717.90
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL Siyah Sıvı Soğutucu (G89.GHS2LCDS36CB.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.945,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 10945.92
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL Beyaz Sıvı Soğutucu (G89.GHS2LCDS36CW.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.945,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 10945.92
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL Beyaz Sıvı Soğutucu (G89.GHS2LCDS36CW.00)

Satıcı: Dey Elektronik

11.287,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 11287.98
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL Siyah Sıvı Soğutucu (G89.GHS2LCDS36CB.00)

Satıcı: Dey Elektronik

11.287,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 11287.98
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL Beyaz Sıvı Soğutucu (G89.GHS2LCDS36CW.00) 12.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 12419.00

Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

72.7 CFM
3 mm H2O
30 dBA
28 dBA
Aydınlatma:
Var

Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 72.7 CFM
• Hava Basıncı 3 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 30 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 124 mm
• Fan Dönüş Hızı 2100 RPM
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 28 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3200 RPM

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 91 mm
• Genişlik 99 mm
• Yükseklik 62 mm
• Radyatör Uzunluğu 400 mm
• Radyatör Genişliği 122 mm
• Radyatör Yüksekliği 24 mm

Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.