Soğutma Türü:
Hava Akışı:
73.14 CFM
Hava Basıncı:
5 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.8 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Lian Li HydroShift LCD AIO 360S İşlemci Soğutucu Fiyatları

Lian Li Hydroshift 360 AIO- Önceden kurulmuş 3 x 28 MM fan - Yana monte soğutucu yolu - 2,8 inç LCD Ekran - 480 × 480 Çözünürlük - Yakalanan ekran görüntüleri veya kaydedilmiş videolar -Siyah

Satıcı: Jumbum LTD

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 10709
Lian Li Hydro-shift Lcd 360 Siyah Performance Fan İşlemci Azaz3llı0028

Satıcı: prostore

10.561,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 10561.60
Lian Li Hydro-shift Lcd 360 Beyaz Performance Fan İşlemci Azaz3llı0029

Satıcı: prostore

10.856,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 10856.00
Lian Li Hydro-Shift LCD White Performance 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 11.405,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 11415
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Siyah Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma (G89.GHSLCD36SB.00)

Satıcı: ProStore

12.479,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 12479.04
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Beyaz Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma (G89.GHSLCD36SW.00)

Satıcı: ProStore

12.479,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 12479.04
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Beyaz Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma

Satıcı: FTECH

13.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 13299.05
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Siyah Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma

Satıcı: FTECH

13.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 13299.05
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Siyah Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma (G89.GHSLCD36SB.00) 14.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 14209.00
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Beyaz Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma (G89.GHSLCD36SW.00) 14.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 14209.00
Lıan Lı Hydro-Shıft Lcd Performance 360Mm Lga1700/1851P/Am5 Soket Sıyah Islemcı Sıvı Sogutucu G89.ghslcd36sb.00

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

14.950,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 14950.80
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Beyaz Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma (G89.GHSLCD36SW.00)

Satıcı: incehesap

16.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 16149.00
Lian Li Hydro-Shift LCD 360 Siyah Performance Fan İşlemci Sıvı Soğutma (G89.GHSLCD36SB.00)

Satıcı: incehesap

16.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 16149.00
Binbir Göz Bilgisayar Lıan Lı Hydro-Shıft LCD Performance 360MM LGA1700/1851P/AM5 Soket Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu G89.GHSLCD36SB.00

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

20.983,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 20983.98
Lian Li Lıan Lı Hydro-Shıft LCD Performance 360MM LGA1700/1851P/AM5 Soket Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu G89.GHSLCD36SB.00 - 1 - 001-Renkli

Satıcı: Sylar

21.386,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 21386.40
Lian Li Hydro-Shift Lcd 360 Siyah Performance Fan Işlemci Sıvı Soğutma (G89.ghslcd36sb.00)

Satıcı: ylmzhome

23.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 23180.00

Lian Li HydroShift LCD AIO 360S İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Lian Li HydroShift LCD AIO 360S İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

73.14 CFM
5 mm H2O
29.8 dBA
Var

Lian Li HydroShift LCD AIO 360S İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 73.14 CFM
• Hava Basıncı 5 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.8 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2500 RPM
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 72 mm
• Genişlik 72 mm
• Yükseklik 59 mm
• Radyatör Uzunluğu 403 mm
• Radyatör Genişliği 125 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Lian Li HydroShift LCD AIO 360S İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.