Soğutma Türü:
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Aydınlatma:
Var

Megalodon TR240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

MEGALODON Argb Tr240 Sıvı Soğutucu 2x12cm Fan Yüksek Performanslı Işlemci Soğutucusu Sıvı Soğutma

Satıcı: GoPc

2.264,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2264.48
Megaladon Megalodon TR240 Argb Sıvı Soğutucu 2X12CM Fan Yüksek Performanslı Işlemci Soğutucusu Intel ve Amd Uyumlu Cpu Fanı

Satıcı: Güneysu

2.550,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2550.70
Megalodon Argb TR240 Yüksek Performanslı Sıvı Soğutucu 2x12 cm Fan 1700 Pin İşlemci İçin RGB Aydınlatma - Siyah

Satıcı: Güneysu Teknoloji | 1 yorum

2.554,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2554.93
MEGALODON TR240 ARGB Sıvı Soğutucu Dijital Derece Göstergeli İşlemci Soğutucu Fan (BEYAZ RENK)

Satıcı: GoPc

2.625,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2625.58
Megalodon Argb TR240 Sıvı Soğutucu 2x12cm Fan Yüksek Performanslı Işlemci Soğutucusu Sıvı Soğutma (SİYAH)

Satıcı: Megalodon

2.642,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2642.36
Megalodon TR240 Argb Sıvı Soğutucu 1700 Pin İşlemci Soket Tipi Dijital Derece Göstergeli Beyaz Renk

Satıcı: gopc

2.811,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2811.02
Megalodon TR240 Argb Sıvı Soğutucu 2X12CM Fan Yüksek Performanslı Işlemci Soğutucusu Intel ve Amd Uyumlu Cpu Fanı

Satıcı: Güneysu Teknoloji

2.991,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2991.38

Megalodon TR240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Megalodon TR240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Megalodon TR240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 2.264,48 TL
Megalodon TR360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 3.026,97 TL

Megalodon TR240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah

Megalodon TR240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.