Soğutma Türü:
Hava Akışı:
64.89 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.68 W

MSI CoreLiquid A17 MLG Edition İşlemci Soğutucu Fiyatları

MSI CORELIQUID A17 MLG EDITION 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 8.686,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8696
MSI MAG CORELIQUID A17 MLG EDITION 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu 8.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8979.00
MSI Msı Mag Corelıquıd A17 Mlg Edıtıon 360MM Işlemci Sıvı Soğutucu - Çok Renkli

Satıcı: Hepsiburada

9.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 9179.00
Msı Mag Corelıquıd A17 Mlg Edıtıon 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0041

Satıcı: Tekramarket

9.291,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 9291.08
MSI MAG CORELIQUID A17 MLG EDITION 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9349.00
Msı Mag Corelıquıd A17 Mlg Edıtıon 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0041

Satıcı: incehesap

9.377,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9377.10
MSI CORELIQUID A17 MLG EDITION 360 MM ARGB GEN2 SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU

Satıcı: incehesap

9.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 9669
MSI MAG CORELIQUID A17 MLG EDITION 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

9.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9759.00
MSI MAG CORELIQUID A17 MLG EDITION 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

9.771,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9771.30
MSI CORELIQUID A17 MLG EDITION ARGB Gen2 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 9.988,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9998.99
MSI MAG CORELIQUID A17 MLG EDITION 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

10.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10199.00
MSI CORELIQUID A17 MLG EDITION 360 MM ARGB GEN2 SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU

Satıcı: Magic Teknoloji

10.654,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 10654.14
MSI CORELIQUID A17 MLG EDITION 360 MM ARGB GEN2 SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU

Satıcı: onlinealisverisyap

10.640,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 10650
Msı Corelıquıd A17 Mlg Edıtıon 360Mm Soğutucu

Satıcı: hedefmarket

11.161,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 11161.10
Msı Corelıquıd A17 Mlg Edıtıon 360 Mm Argb Gen2 Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: onlinealisverisyap

11.362,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 11362.90

MSI CoreLiquid A17 MLG Edition İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI CoreLiquid A17 MLG Edition İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

64.89 CFM
20 dBA
Var
1.68 W
Güç Tüketimi (Pompa):
2.52 W

MSI CoreLiquid A17 MLG Edition İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2050 RPM
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 1.68 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3400 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var
• Güç Tüketimi (Pompa) 2.52 W
• Pompa Ömrü 50 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 100 mm
• Genişlik 145 mm
• Yükseklik 102 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI CoreLiquid A17 MLG Edition İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

MSI CoreLiquid A17 MLG Edition İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.