Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
240 W
Hava Akışı:
62.6 CFM
Hava Basıncı:
2.36 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
30.11 dBA
Fan Dönüş Hızı:

MSI MAG CoreFrozr AA13 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Msı Mag Corefrozr AA13 Hava Sogutucu

Satıcı: Kaan Teknoloji | 116 yorum

1.298,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1298.49
Msı Mag Corefrozr Aa13 Hava Sogutucu

Satıcı: kaan-teknoloji

1.195,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1195.08
MSI MAG COREFROZR AA13 120mm ARGB İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: KAAN TEKNOLOJİ

1.349,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1359.9
Msı Mag Corefrozr AA13 Hava Sogutucu

Satıcı: Tekramarket | 116 yorum

1.461,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1461.96
Msı Mag Corefrozr Aa13 Beyaz Cpu Sogutucu

Satıcı: Tekramarket

1.479,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1479.36
MSI MAG COREFROZR AA13 HAVA SOGUTUCU

Satıcı: Magic Teknoloji

1.550,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1550.69
MSI Mag Corefrozr Aa13 Beyaz Cpu Sogutucu

Satıcı: Tekramarket

1.556,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 1556.28
MSI Mag Corefrozr Aa13 Hava Sogutucu

Satıcı: Tekramarket

1.556,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 1556.28
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE 1x120mm Beyaz İşlemci Hava Soğutucu 1.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1569.00
MSI MAG COREFROZR AA13 1x120mm Siyah İşlemci Hava Soğutucu 1.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1569.00
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE 120mm ARGB Beyaz İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: Amazon.com.tr

1.657,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 1667.14
MSI MAG COREFROZR AA13 1x120mm LGA1700-1851/AM4-AM5 Uyumlu CPU Soğutucu

1 yorum

1.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 1659.00
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE 120 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu 1.566,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1576
MSI MAG COREFROZR AA13 120 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu 1.566,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1576
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE 1x120mm LGA1700-1851/AM4-AM5 Uyumlu CPU Soğutucu

5 yorum

1.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 1739.00
MSI MAG COREFROZR AA13 HAVA SOGUTUCU

Satıcı: Teknoberk

1.767,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 1767.20
MSI MAG COREFROZR AA13 ARGB 120mm 4 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu 1.618,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 1628.99
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE 1x120mm Beyaz İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: incehesap

1.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 1779.00
MSI MAG COREFROZR AA13 1x120mm Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: incehesap

1.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 1779.00
Msı Mag Corefrozr Aa13 Whıte 120Mm Argb Beyaz İşlemci Hava Soğutucu 1.819,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

20 1829.28
MSI MAG COREFROZR AA13 120MM ARGB İŞLEMCİ HAVA SIĞUTUCU 1.819,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

21 1829.28

MSI MAG CoreFrozr AA13 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreFrozr AA13 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

240 W
62.6 CFM
2.36 mm H2O
30.11 dBA
Isı Borusu Sayısı:
4 adet
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.44 W

MSI MAG CoreFrozr AA13 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 62.6 CFM
• Hava Basıncı 2.36 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 240 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 30.11 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2070 RPM
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 1.44 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 121 mm
• Genişlik 95 mm
• Yükseklik 152 mm

MSI MAG CoreFrozr AA13 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

MSI MAG CoreFrozr AA13 İşlemci Soğutucu Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
uye_176372948294 Profil Resmi

1 yorum

uye_176372948294 Tam bir f/p ürünü, ürün ve kalitesi konusunda bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Tek kötü yanı kutu üzerinde yer alan qr ile erişilebilen kurulum rehberi yetersiz. Anakartında argb portu olmayanlar aydınlatmasını kullanamıyor buna dikkat ederek alın. üründeki aydınlatma çıkışları aşağıdaki gibi Resim Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Cansın A**** Profil Resmi

26 yorum

Cansın A**** 7500f cyberpunk oyununda 50 derecelerde çalışıyor sıvı soğutmaya on basar
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
MUSLİMMAN Profil Resmi

1 yorum

MUSLİMMAN Çok beğendim ürünü occt testinde R5 7500f işlemci ile 80 dereceyi görmedi görünüşünüde çok beğendim alan memnun kalır Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.