Soğutma Türü:
Hava Akışı:
62.6 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
2.16 W
Güç Tüketimi (Pompa):
2.88 W

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Msi Mag Coreliquid A13 240 240 mm Argb LGA1700/1851 Sıvı Işlemci Soğutucusu - Tek Seçenek

Satıcı: Taskon

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3499.00
Msı Mag Coreliquid A13 240 Argb Intel-amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: TNG

3.403,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 3403.08
Msı Mag Coreliquid A13 240 Argb Intel-amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: nesiltech

3.495,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3495.08
MSI MAG Coreliquid A13 240 White ARGB Intel-AMD Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Taskon | 98 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3499.00
Msi Mag Coreliquid A13 240 İşlemci Soğutucu 3.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 3589.00
MSI MAG CORELIQUID A13 240 WHITE 240 mm ARGB Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Amazon.com.tr

3.619,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 3629.01
MSI 240MM MAG CORELIQUID A13 240 ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

3.809,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3809.32
MSI MAG Coreliquid A13 240 ARGB Intel-AMD Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

3.959,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 3959.48
MSI MAG CORELIQUID A13 240 240mm Siyah işlemci Sıvı Soğutucu 4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4049.00
MSI MAG Coreliquid A13 240 240mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 3.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4009
MSI MAG Coreliquid A13 240 Beyaz 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 3.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4009
MSI MAG Coreliquid A13 240 ARGB Intel-AMD Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: LowellTeknoloji

4.106,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 4106.86
MSI MAG CORELIQUID A13 240 White 240mm Beyaz işlemci Sıvı Soğutucu 4.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4129.00
MSI MAG CORELIQUID A13 240 WHITE 240 mm ARGB Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.189,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 4189.43
MSI MAG CORELIQUID A13 240 White 240mm Beyaz işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: TNG

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4199.00
MSI MAG CORELIQUID A13 240 WHITE 240 mm ARGB Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Magic Teknoloji

4.199,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 4199.01
MSI MAG CORELIQUID A13 240 White 240mm Beyaz işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

4.351,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 4351.00
MSI MAG CORELIQUID A13 240 240MM ARGB CPU SIVI SOĞUTUCUSU (LGA 1700/1851/AM4/AM5 UYUMLU)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.372,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

18 4382.29
MSI MAG CORELIQUID A13 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 4.299,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 4309
MSI MAG CoreLiquid A13 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu 4.408,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 4418.99

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.403,08 TL
MSI MAG CoreLiquid A13 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.599,00 TL

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

62.6 CFM
20 dBA
Var
2.16 W
2.88 W

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 2.16 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3800 RPM
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• PWM Pompa Yok
• Güç Tüketimi (Pompa) 2.88 W
• Pompa Ömrü 25 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 71 mm
• Genişlik 69 mm
• Yükseklik 57 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MAG CoreLiquid A13 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176452241299 Profil Resmi

1 yorum

uye_176452241299 Ürünü aldığımdan beri kullanıyorum, cok memnunum boşta 30 dereceyi oyunlarda ise maximum 60 dereceyi görüyor kutuda her şey mevcut kurulumu basit ürünü beğendim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
uye_176425634955 Profil Resmi

1 yorum

uye_176425634955 Ürün çok başarılı. i5 12600kf işlemcim var boşta 25-30 derecelerde takılıyor işlemci. Arc raiders giriyorum full ayarlarda 50 dereceyi görmüyor. Çok sessiz ve serin çalışıyor. Kurulumu zaten çok basit. Hava soğutmalardan daha kolay kuruluyor. Kutuda kurulum için termal macun dahil her şey mevcut. Ürünü çok beğendim. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
uye_176279496937 Profil Resmi

1 yorum

uye_176279496937 Bu sıvı soğutucuyu aldığıma çok memnun oldum. Oyunlarda ve ağır programlarda bile işlemci sıcaklıklarım çok düşük seviyelerde. Pompa sesi neredeyse yok, fanlar da gayet sessiz. Fiyat/performans olarak harika bir ürün.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.