Soğutma Türü:
Hava Akışı:
75.04 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.8 W

MSI MAG CoreLiquid E240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

Msı Mag Coreliquid E240 240 Mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

3.440,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3440.10
Msı Mag Coreliquid E240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0022

Satıcı: BilsoyTeknoloji

3.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3542.00
MSI Mag Coreliquid E240 White 240 mm Argb Block Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Cansın Market | 10 yorum

3.878,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3878.10
MSI MAG CORELIQUID E240 240 MM ARGB BLOCK SIVI ISLEMCI SOGUTUCUSU

Satıcı: Cansın Market | 34 yorum

4.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4110.00
MSI MAG CoreLiquid E240 ARGB 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: ADAESPOR

4.380,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 4380.04
Msı Mag Coreliquid E240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0022

Satıcı: LuxuryAudio

4.580,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 4580.68
MSI 240mm MAG CORELIQUID E240 ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı

Satıcı: The Bilgisayar Ankara

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4599.00
MSI MAG CoreLiquid E240 ARGB 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: EnSonu

4.680,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4680.26
MSI MAG CoreLiquid E240 ARGB 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.804,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4814
MSI MAG CoreLiquid E240 ARGB White 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.924,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4934
MSI MAG CoreLiquid E240 ARGB 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5099.00
MSI 240mm MAG CORELIQUID E240 ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı

Satıcı: Magic Teknoloji

5.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5099.01
MSI MAG CoreLiquid E240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

5.227,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5227.74
Msı Mag Corelıquıd E240 Argb 240Mm Sıvı Soğutucu (Lga 1150/1151/1155/1156/1200/1700/Am5/Am4 Uyumlu)

Satıcı: Netsiparis

5.278,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5278.30
MSI Mag Coreliquid E240 Argb 240mm Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

5.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 5470.00
MSI Mag Coreliquid E240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 5.359,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 5369
MSI MAG CoreLiquid E240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 5.579,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 5589
Msi MAG Coreliquid E240 Beyaz 240 mm Sıvı İşlemci Soğutucusu 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

18 5999.00
MSI 240mm MAG CORELIQUID E240-W ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

6.007,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

19 6007.78
MAG CORELIQUID E240 SIYAH SIVI SOĞUTMA 6.972,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

20 6982.21

MSI MAG CoreLiquid E240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreLiquid E240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

MSI MAG CoreLiquid E240 2 adet İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.440,10 TL
MSI MAG CoreLiquid E360 3 adet İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.876,00 TL

MSI MAG CoreLiquid E240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

75.04 CFM
20 dBA
4 pin
Var
4.8 W
Güç Tüketimi (Pompa):
6 W

MSI MAG CoreLiquid E240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.8 W
• Fan Ömrü 50 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3000 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var
• Güç Tüketimi (Pompa) 6 W
• Pompa Ömrü 200 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 48 mm
• Genişlik 48 mm
• Yükseklik 41 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 119 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MAG CoreLiquid E240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.