Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.7 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.6 W

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Msı Mag Corelıquıd I240 Sıvı Soğutma

Satıcı: Hepsiburada | 155 yorum

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3649.00
Msı Mag Coreliquid I240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: ucogrup

3.817,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 3817.08
Msı Mag Corelıquıd I240 Whıte Sıvı Soğutma

Satıcı: IDG-STORE | 24 yorum

3.952,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3952.49
Msı Mag Coreliquid I240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: piskinkartus

3.956,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 3956.00
MSI MAG CoreLiquid I240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: teknoartgaming

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 4009
MSI MAG CoreLiquid I240 Black 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.185,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 4195
MSI MAG CORELIQUID I240 240 MM SIVI SOGUTMA

Satıcı: Tekramarket

4.336,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4336.61
MSI MAG CoreLiquid I240 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Gürsoy Bilgisayar

4.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4439.00
MSI MAG CoreLiquid I240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 4449.00
MSI MAG CORELIQUID I240 WHITE 240 MM SIVI SOGUTMA

Satıcı: Tekramarket

4.515,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4515.21
MSI MAG CoreLiquid I240 White 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.436,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 4446
Msı Mag Corelıquıd I240 240 Mm Sıvı İşlemci Soğutucusu Siyah

Satıcı: Netsiparis

4.529,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4529.40
MSI 240MM MAG CORELIQUID I240 RGB AM5-1700P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.568,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4568.78
MSI MAG CoreLiquid I240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

4.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 4629.00
Msı 240Mm Mag Corelıquıd I240 Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı

Satıcı: kasvabilişim

4.644,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 4644.40
MSI MAG CORELIQUID I240 240 mm Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

4.648,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 4648.36
MSI MAG CoreLiquid I240 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

4.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 4724.00
Msi MAG Coreliquid I240 240 mm Sıvı İşlemci Soğutucusu 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

18 4999.00
MSI 240MM MAG CORELIQUID I240 RGB AM5-1700P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

5.268,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 5268.31

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.649,00 TL
MSI MAG CoreLiquid I360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 5.679,00 TL

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

70.7 CFM
20 dBA
4 pin
Var
3.6 W
Güç Tüketimi (Pompa):
6 W

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.6 W
• Fan Ömrü 30 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Döngülü Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3400 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var
• Güç Tüketimi (Pompa) 6 W
• Pompa Ömrü 50 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 69 mm
• Genişlik 74 mm
• Yükseklik 62 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MAG CoreLiquid I240 İşlemci Soğutucu Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

murat e****** Profil Resmi

3 yorum

murat e****** Ürün kutudan fanları radyatöre montelimi çıkıyo demontelimi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce
Kadir S***** Profil Resmi

24 yorum

Kadir S***** Msi kalitesi kendini belli ediyor , alabileceğiniz en iyi 240mm soğutmalardan biri tavsiyedir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.