Soğutma Türü:
Hava Akışı:
78.73 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.2 W

MSI MAG CoreLiquid M240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

MSI MAG CORELIQUID M240 SIVI SOĞUTMA

Satıcı: ORTHOPEDİA

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 3799.00
MSI MAG Coreliquid M240 Sıvı İşlemci Soğutucu 240 MM

Satıcı: fakotekteknoloji | 11 yorum

3.817,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 3817.08
MSI 240mm MAG CORELIQUID M240 ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

3.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3930.00
MSI MAG Coreliquid M240 Sıvı İşlemci Soğutucu 240 MM

Satıcı: BilgiRize

3.931,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 3931.48
Mag Coreliquid M240 240Mm Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Fakotek Teknoloji

3.947,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 3947.10
Msı Mag Corelıquıd M240 240Mm Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Netsiparis

4.116,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 4116.90
Msı Mag Corelıquıd M240 240Mm Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Arslan Bilgisayar

4.114,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4124.27
MSI MAG Coreliquid M240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.189,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 4199
MSI MAG CoreLiquid M240 240mm Sıvı İşlemci Soğutucu

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

4.413,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 4413.30
MSI 240mm MAG CORELIQUID M240 ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı

Satıcı: Betaplus

4.431,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 4431.51
Mag Coreliquid M240 240mm Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Fakotek Teknoloji

4.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4509
MSI MAG CoreLiquid M240 240mm Sıvı İşlemci Soğutucu

Satıcı: Betaplus

4.587,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 4587.84
Mag Corelıquıd M240 240 mm Sıvı Islemcı Sogutucusu

Satıcı: Lexora

10.002,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 10002.45
Msı Mag Corelıquıd M240 240 mm Sıvı Islemcı Sogutucusu

Satıcı: ED Collection

10.145,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 10145.45

MSI MAG CoreLiquid M240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreLiquid M240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

MSI MAG CoreLiquid M240 2 adet İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.799,00 TL
MSI MAG CoreLiquid M360 3 adet İşlemci Soğutucu 3 fanlı 5.339,20 TL

MSI MAG CoreLiquid M240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

78.73 CFM
20 dBA
4 pin
Var
4.2 W
Güç Tüketimi (Pompa):
4.56 W

MSI MAG CoreLiquid M240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.2 W
• Fan Ömrü 70 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Ball Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3100 RPM
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• PWM Pompa Yok
• Güç Tüketimi (Pompa) 4.56 W
• Pompa Ömrü 100 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 67 mm
• Genişlik 60 mm
• Yükseklik 56 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MAG CoreLiquid M240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.