Soğutma Türü:
Hava Akışı:
64.898 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.68 W

MSI MPG CoreLiquid P13 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Msi MPG Coreliquid P13 360 mm Argb Gen2 2.1 LCD Ekranlı Sıvı İşlemci Soğutucusu Beyaz 8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 8249.00
Msı Mpg Corelıquıd P13 360 360MM LCD Siyah Işlemci Svı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

8.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 8779.00
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Siyah İşlemci Svı Soğutucu 9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 9699.00
MSI MPG CORELIQUID P13 360 - CPU Soğutucu AIO Sıvısı, Tam Düzlemli Bakır Taban, Vidasız, Optimize Edilmiş Mikro Kanallar, CycloBlade 9 Vantilatör, Split-Flow Radyatör, ARGB GEN2

Satıcı: Amazon.com.tr

9.908,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 9918.08
Msı Mpg Corelıquıd P13 360 360mm Lcd Beyaz İşlemci Svı Azaz3msı0040

Satıcı: magic

10.088,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 10088.14
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Siyah İşlemci Svı Soğutucu

Satıcı: incehesap

10.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 10099.00
Msı Mpg Corelıquıd P13 360 360mm Lcd Siyah İşlemci Svı Azaz3msı0039

Satıcı: incehesap

10.133,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 10133.10
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Beyaz İşlemci Svı Soğutucu 10.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 10249.00
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Beyaz İşlemci Svı Soğutucu

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.252,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 10252.79
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Beyaz İşlemci Svı Soğutucu

Satıcı: Magic Teknoloji

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 10299.00
MSI MPG CoreLiquid P13 360 Black 360 mm Intel(1851p/1700p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 10.449,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 10459
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Siyah İşlemci Svı Soğutucu

Satıcı: Magic Teknoloji

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 10599.00
Msı Mpg Corelıquıd P13 360 360MM LCD Beyaz Işlemci Svı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada | 9 yorum

10.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 10619.00
MSI MPG CoreLiquid P13 360 White 360 mm Intel(1851p/1700p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 10.747,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 10757
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Siyah İşlemci Svı Soğutucu

Satıcı: Tekramarket

10.878,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 10878.00
MSI MPG CORELIQUID P13 360 360mm LCD Siyah İşlemci Svı Soğutucu

Satıcı: incehesap

11.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 11019.00
MSI MPG CORELIQUID P13 360 WHITE ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 11.439,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

17 11449
Msi MPG Coreliquid P13 360 mm Argb Gen2 2.1 LCD Ekranlı Sıvı İşlemci Soğutucusu 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

18 11999.00
Msı Mpg Corelıquıd P13 360 360 Mm Argb Gen2 2.1 Lcd Ekranli Sivi Islemci Sogutucusu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

12.037,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 12037.10
Msı Mpg Corelıquıd P13 360 Whıte 360 Mm Beyaz Argb Gen2 2.1 Lcd Ekranli Sivi Islemci Sogutucusu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

12.417,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 12417.80

MSI MPG CoreLiquid P13 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI MPG CoreLiquid P13 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

64.898 CFM
20 dBA
Var
1.68 W
Güç Tüketimi (Pompa):
2.52 W

MSI MPG CoreLiquid P13 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2050 RPM
• Güç Tüketimi (Fan) 1.68 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3400 RPM
• Güç Tüketimi (Pompa) 2.52 W
• Pompa Ömrü 50 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MPG CoreLiquid P13 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.