Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nzxt Kraken 240 Rgb RL-KR240-B1 240MM Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu
Satıcı: Polat Bilgisayar | 5 yorum
4.792,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 4792.10
NZXT Kraken 240 RGB RL-KR240-W1 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu
7.619,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
39 dk önce
2 7619.00
Nzxt Kraken 240 Rgb Rl-kr240-w1 240mm Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: incehesap
7.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 7939.00
NZXT 240MM KRAKEN 240 RL-KR240-W1 RGB AM5-1700P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI BEYAZ
Satıcı: Aysegulsann | 2 yorum
7.999,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 7999.26
Nzxt Kraken 240 Rgb RL-KR240-W1 240MM Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: incehesap
8.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 8659.00
Nzxt Kraken 240 Rgb Rl-Kr240-W1 240Mm Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu
Satıcı: ylmzhome
27.366,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 27366.30