Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 7999.00 NZXT Kraken 360 RGB RL-KR360-B1 360mm Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap
8.346,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 8346.79 NZXT Kraken 360 RGB - RL-KR360-B1-360 mm AIO CPU su soğutma - 1,54 inç LCD ekran 240 x 240-3 x 120 mm RGB Core fanlar - kolay kurulum için bir koparma kablosu - NZXT CAM ile ayarlanabilir - siyahSatıcı: incehesap
8.349,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 8349.69 Nzxt Kraken 360 Rgb Rl-kr360-b1 360mm Siyah İşlemci SıvıSatıcı: incehesap
8.742,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 8742.08 Nzxt Kraken 360 Rgb Rl-kr360-b1 360mm Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap
8.790,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
5 8790.11 Nzxt Kraken 360 Rgb Rl-kr360-b1 360mm Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: AtomGameStore
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 8999.00 Nzxt Kraken 360 Rgb RL-KR360-B1 360MM Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: İnce hesap | 2 yorum
9.089,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 9089.77