Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 6849.00 NZXT Kraken 360 AIO LCD Display 360 mm Intel(1700p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 6.928,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 6938 Nzxt Kraken 360 Rl-kn360-b1 360mm Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap | 3 yorum
7.138,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 7138.87 NZXT Kraken 360 RL-KN360-B1 360mm Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap
7.146,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 7146.79 NZXT Kraken 360 - RL-KN360-B1-360 mm AIO CPU su soğutma - 1,54 inç LCD ekran 240 x 240-3x120 mm PWM fanları - kolay kurulum için bir koparma kablosu - siyahSatıcı: incehesap
7.149,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 7149.27 Nzxt Kraken 360 Rl-kn360-b1 360mm Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap
7.526,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 7526.37 Nzxt Kraken 360 RL-KN360-B1 360MM Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: İnce hesap | 2 yorum
7.782,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 7782.95