Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nzxt Kraken Core 240 RGB RL-KR24C-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Magic Teknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 5009
NZXT Kraken Core 240 RGB RL-KR24C-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Aptek Teknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 4999.00
NZXT Kraken Core 240 RGB RL-KR24C-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Magic Teknoloji
5.099,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 5099.01
NZXT Kraken Core 240 RGB RL-KR24C-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Aptekteknoloji
5.102,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 5102.06
NZXT Kraken Core 240 RGB RL-KR24C-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
5.176,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 5176.65
Nzxt Kraken Core 240 Rgb RL-KR24C-B1 Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu - Çok Renkli
Satıcı: Aptek
5.424,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 5424.47
NZXT Kraken Core ARGB 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu
6.284,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
7 6294
NZXT Kraken Core 240 RGB RL-KR24C-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
8 6499.00
2 fanlı
4.999,00 TL
3 fanlı
5.279,00 TL