Soğutma Türü:
Hava Akışı:
98.61 CFM
Hava Basıncı:
3.2 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
34.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
8 pin

NZXT Kraken Elite 280 RGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

NZXT Kraken Elite 280 RGB RL-KR28E-B1 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 4.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 4759.00
NZXT Kraken Elite 280 RL-KR28E-B2 280mm LCD RGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (2024) 8.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 8469.00
NZXT Kraken Elite RGB Beyaz IPS LCD 280 mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

8.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 8819.00
NZXT Kraken Elite RGB Siyah IPS LCD 280 mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

8.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 8819.00
Nzxt Kraken Elite Rgb Siyah Ips Lcd 280 Mm Intel-amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

8.846,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 8846.10
Nzxt Kraken Elite Rgb Beyaz Ips Lcd 280 Mm Intel-amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

8.846,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 8846.10
Nzxt Kraken Elite Rgb Beyaz IPS LCD 280 mm Intel-Amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

9.178,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 9178.17
Nzxt Kraken Elite 280 RL-KR28E-B2 280mm LCD RGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (2024)

Satıcı: incehesap

9.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 9619.00
Nzxt Kraken Elite Rgb Beyaz IPS LCD 280 mm Intel-Amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

9.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9619.00

NZXT Kraken Elite 280 RGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

NZXT Kraken Elite 280 RGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

98.61 CFM
3.2 mm H2O
34.5 dBA
8 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
2.25 W
Güç Tüketimi (Pompa):
3.6 W

NZXT Kraken Elite 280 RGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 98.61 CFM
• Hava Basıncı 3.2 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 34.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 140 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 8 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 2.25 W
• Fan Ömrü 60 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2800 RPM
• Güç Tüketimi (Pompa) 3.6 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 94 mm
• Genişlik 94 mm
• Yükseklik 65 mm
• Radyatör Uzunluğu 321 mm
• Radyatör Genişliği 137 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

NZXT Kraken Elite 280 RGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.