Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 11399.00 Nzxt Kraken Elite 360 Rgb RL-KR36E-B1 360MM Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: Aptek | 1 yorum
11.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 11549.00 NZXT Kraken Elite 360 Black RGB AIO LCD Display 360 mm Intel(1700p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 11.646,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 11656 NZXT Kraken Elite 360 RGB RL-KR36E-B1 360mm Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap
11.894,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 11894.62 NZXT Kraken Elite 360 RGB – RL-KR36E-B1-360 mm AIO CPU su soğutma – 2,36 inç LCD ekran 640 x 640 – 3 x 120 mm RGB Core fanlar – kolay kurulum için bir koparma kablosu – NZXT CAM ile ayarlanabilirSatıcı: incehesap
11.898,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 11898.75 Nzxt Kraken Elite 360 Rgb Rl-kr36e-b1 360mm Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: incehesap
12.457,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 12457.92