Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Aptekteknoloji
8.787,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 8787.57 Kraken Elite 360 Rl-Kn36e-B1 360Mm Siyah Islemci Sivi Sogutucu 8.976,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 8976.06 Nzxt Kraken Elite 360 Rl-kn36e-b1 360mm Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: AptekTeknoloji
9.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 9099.00 Nzxt Kraken Elite 360 RL-KN36E-B1 360MM Siyah Işlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: Aptek | 4 yorum
9.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 9449.00 NZXT Kraken Elite 360 - RL-KN36E-B1-360 mm AIO CPU su soğutma - 2,36 inç LCD ekran 640 x 640-2x120 mm PWM fanları - kolay kurulum için bir koparma kablosu - siyahSatıcı: APTEK_TEKNOLOJİ
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 9699.00 Nzxt Kraken Elite 360 Rl-Kn36E-B1 360 MM Siyah İşlemci Sıvı SoğutucuSatıcı: AptekTeknoloji
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 9699.00