Soğutma Türü:
Hava Akışı:
72 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Rampage Siyah 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutmalı CPU Fan

Satıcı: Rampage

2.128,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2128.00
Rampage Iceblade C4 Siyah Ledli Tüplü 120Mm Sıvı Soğutucu Am5-1851

Satıcı: 2tbilgisayar

2.464,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 2464.80
Rampage Iceblade C4 Siyah 72CFM 2000RPM Argb Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120MM Sıvı Soğutmalı Cpu Fan

Satıcı: Rampage | 3 yorum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2699.00
Rampage Iceblade C4 72Cfm 2000Rpm Argb Fan Am5/Lga1700/1851 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutmalı İşlemci Soğutucu 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 2799.00
Rampage ICEBLADE C4 Beyaz 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM57-LGA1700

Satıcı: SMALLMAN

3.697,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3707.04
Rampage ICEBLADE C4 Beyaz 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutmalı CPU Fan

Satıcı: Smallman

3.840,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 3840.49
Rampage Iceblade C4 Beyaz 72Cfm 2000Rpm Argb Fan Am57-Lga1700

Satıcı: Smallman

3.995,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 3995.90
Rampage 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutmalı CPU Fan

Satıcı: Smallman

4.151,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4151.90
Rampage ICEBLADE C4 Beyaz 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutmalı CPU Fan

Satıcı: pazareyle

4.169,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 4169.92
Rampage ICEBLADE C4 Beyaz 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutma

Satıcı: SMALLMAN

4.200,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4200.82
Rampage ICEBLADE C4 Beyaz 72CFM 2000RPM ARGB Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120mm Sıvı Soğutmalı CPU Fan

Satıcı: Pazareyle

4.456,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 4456.09
Rampage Iceblade C4 Beyaz 72CFM 2000RPM Argb Fan AM5/LGA1700 Uyumlu Ledli Tüplü 120MM Sıvı Soğutmalı Cpu Fan

Satıcı: Smallman

4.689,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 4689.91

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu 1 fanlı 2.128,00 TL
Rampage Iceblade C6 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.699,00 TL

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

72 CFM
Var

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Radyatör Uzunluğu 120 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm

Rampage Iceblade C4 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.