Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
150 W
Hava Akışı:
56.2 CFM
Hava Basıncı:
1.78 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
34.4 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
28 dBA

Segotep Becool 120S İşlemci Soğutucu Fiyatları

Segotep Becool 120S Siyah 120MM Sıvı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1799.00
Segotep Becool 120s Argb Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu Lga1700 Uyumlu

Satıcı: megabilisim

1.735,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1735.60
Segotep Becool 120s Argb Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu Lga1700 Uyumlu

Satıcı: ccyteknoloji

1.885,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1885.08
Segotep Becool 120s Argb Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu Lga1700 Uyumlu

Satıcı: MEGABİLİŞİM

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1999.00
Segotep BeCool 120S Siyah 120mm Sıvı Soğutucu

Satıcı: megabilisim

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2099.00
Segotep BeCool 120S ARGB Siyah Sıvıİşlemci Soğutucusu (LGA1700 Uyumlu) 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 2099.00
SEGOTEP BECOOL 120S ARGB SİYAH SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU (LGA1700 UYUMLU)

Satıcı: incehesap

2.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2189.00
Segotep BeCool 120S ARGB Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu (LGA1700 Uyumlu)

Satıcı: incehesap

2.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2269
Segotep Becool 120S Siyah 120Mm Sıvı Soğutucu

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

2.378,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2378.20
Segotep BeCool 120S Siyah 120mm Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

2.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2389.00
Segotep Becool 120s Argb Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu Lga1700 Uyumlu

Satıcı: Atlantis bilgisayar

2.695,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2695.14

Segotep Becool 120S İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Segotep Becool 120S İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

150 W
56.2 CFM
1.78 mm H2O
34.4 dBA
28 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.2 W
Güç Tüketimi (Pompa):
3.5 W

Segotep Becool 120S İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 56.2 CFM
• Hava Basıncı 1.78 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 150 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 34.4 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.2 W
• Fan Ömrü 20 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 28 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 2600 RPM
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• PWM Pompa Yok
• Güç Tüketimi (Pompa) 3.5 W
• Pompa Ömrü 40 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 67 mm
• Genişlik 67 mm
• Yükseklik 40 mm
• Radyatör Uzunluğu 155 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Segotep Becool 120S İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.