Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
300 W
Hava Akışı:
83.80 CFM
Hava Basıncı:
2.28 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
28.8 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
30 dBA

Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Segotep Bevere 360 Argb Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu Am5 Ve Lga1700 Uyumlu

Satıcı: ccyteknoloji

3.219,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3219.08
Segotep Bevere 360 Argb Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu Am5 Ve Lga1700 Uyumlu

Satıcı: ccyteknoloji

3.495,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3495.08
SEGOTEP BEVERE 360 ARGB BEYAZ SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU (AM5 VE LGA1700 UYUMLU)

Satıcı: TNT Teknoloji

3.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 3759.06
Segotep BeVere 360 ARGB Siyah Sıvı İşlemci Soğutucusu (AM5 ve LGA1700 Uyumlu)

Satıcı: AtlantisDoğu

4.002,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 4012
Segotep BeVere 360 ARGB Beyaz Sıvıİşlemci Soğutucusu (AM5 ve LGA1700 Uyumlu) 4.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4029.00
SEGOTEP BEVERE 360 ARGB BEYAZ SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU (AM5 VE LGA1700 UYUMLU)

Satıcı: incehesap

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 4199.00
Segotep Bevere 360MM Argb Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: atlantis | 1 yorum

4.239,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4239.36
SEGOTEP BeVere 360mm ARGB Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Atlantis bilgisayar

4.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4370.00
Segotep Bevere 360MM Argb Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap | 1 yorum

4.511,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4511.04
Segotep BeVere 360 ARGB Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu (AM5 ve LGA1700 Uyumlu)

Satıcı: Atlantis bilgisayar

4.906,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 4906.36

Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Segotep BeVere 240 ARGB İşlemci Soğutucu 2 fanlı 2.175,36 TL
Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu 3 fanlı 3.219,08 TL

Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

300 W
83.80 CFM
2.28 mm H2O
28.8 dBA
30 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Pompa):
2.5 W

Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 83.80 CFM
• Hava Basıncı 2.28 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 300 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 28.8 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Ömrü 30 bin saat
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 30 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 2800 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• Güç Tüketimi (Pompa) 2.5 W
• Pompa Ömrü 40 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 394 mm
• Genişlik 120 mm
• Yükseklik 27 mm
• Radyatör Uzunluğu 67 mm
• Radyatör Genişliği 67 mm
• Radyatör Yüksekliği 50 mm

Segotep BeVere 360 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.