Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
95 W
Hava Akışı:
25.67 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
23.69 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
2 adet

Segotep Wind Clear T2 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Segotep Wind Clear T2 80MM Hava Soğutucu

Satıcı: MEGABİLİŞİM | 1 yorum

468,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 468.00
Segotep Wind Clear T2 Siyah 80mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu Lga 1700 Uyumlu

Satıcı: megabilisim

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 449.00
SEGOTEP WİND CLEAR T2 SİYAH 80MM KULE TİPİ İŞLEMCİ SOĞUTUCU (LGA 1700 UYUMLU)

Satıcı: Gamers Arena

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 459.00
Segotep Wind Clear T2 Siyah 80mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu Lga 1700 Uyumlu

Satıcı: incehesap

476,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 476.10
SEGOTEP WİND CLEAR T2 SİYAH 80MM KULE TİPİ İŞLEMCİ SOĞUTUCU (LGA 1700 UYUMLU)

Satıcı: incehesap

479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 479.00
Segotep Wind Clear T2 Siyah 80mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu (AM4/AM5 1200p/1700P Uyumlu) 459,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 469
Segotep Wind Clear T2 Siyah 80mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu (AM4/AM5 1200p/1700P Uyumlu)

Satıcı: incehesap

519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 519.00
Segotep Wind Clear T2 Siyah 80mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu (AM4/AM5 1200p/1700P Uyumlu)

Satıcı: megabilisim

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 549.00
Segotep Wind Clear T2 80MM Hava Soğutucu

Satıcı: DNR Bilişim

715,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 715.20

Segotep Wind Clear T2 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Segotep Wind Clear T2 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

95 W
25.67 CFM
23.69 dBA
2 adet
Fan Bağlantısı:
3 pin
Aydınlatma:
Yok
Güç Tüketimi (Fan):
1.2 W

Segotep Wind Clear T2 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 25.67 CFM
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 95 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 2 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 23.69 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 80 mm
• Fan Dönüş Hızı 2200 RPM
• Fan Bağlantısı 3 pin
• PWM Fan Yok
• Güç Tüketimi (Fan) 1.2 W
• Fan Sayısı 1 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 81 mm
• Genişlik 63 mm
• Yükseklik 120 mm

Segotep Wind Clear T2 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Segotep Wind Clear T2 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.