Soğutma Türü:
Hava Akışı:
66.17 CFM
Hava Basıncı:
1.53 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
25.6 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
23 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermalright Aqua Elite 240 White Argb V3 240MM Intel-Amd Uyumlu Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu - Beyaz - Gri

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 13 yorum

2.686,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 2686.77
ThermalRight 240mm Aqua Elıte 240 V3 Argb Am5-1700p Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı Beyaz

Satıcı: Betaplus

2.638,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2638.81
Thermalright Aqua Elite 240 White ARGB V3 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.725,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 2725.44
Thermalright Aqua Elite 240 Argb V3 240Mm Intel-Amd Uyumlu Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu Tf7 Termal Macun Dahildir

Satıcı: Betaplus

2.963,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2963.86
Thermalright Aqua Elite 240 Argb V3 240mm Intel-amd Uyumlu Siyah

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

2.989,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2989.08
Thermalright Aqua Elite 240 Argb V3 240MM Intel-Amd Uyumlu Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu (TF7 Termal Macun Dahildir)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 3 yorum

3.021,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 3021.57
Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 240mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

3.071,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 3071.04
Thermalright Aqua Elite 240 White ARGB V3 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

3.765,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3765.44
Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 240mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

4.237,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4247.47

Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

66.17 CFM
1.53 mm H2O
25.6 dBA
23 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Pompa):
4.8 W

Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 66.17 CFM
• Hava Basıncı 1.53 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 25.6 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1500 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 23 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3300 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var
• Güç Tüketimi (Pompa) 4.8 W
• Pompa Ömrü 40 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 62 mm
• Genişlik 62 mm
• Yükseklik 53 mm
• Radyatör Uzunluğu 276 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.