Soğutma Türü:
Hava Akışı:
88.89 CFM
Hava Basıncı:
2.21 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Thermalright Frozen Horizon 240 ARGB V2 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermalright Frozen Horizon 240 White Argb V2 240MM Intel-Amd Uyumlu Işlemci Sıvı Soğutucu - Beyaz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

3.514,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3514.47
Thermalright Frozen Horizon 240 White Argb V2 240Mm Intel-Amd Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

3.436,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3436.66
Thermalright Frozen Horizon 240 Black Argb V2 240Mm Intel-Amd Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

3.515,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 3515.46
Thermalright Frozen Horizon 240 White Argb V2 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

3.560,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 3560.64
Thermalright Frozen Horizon 240 Black Argb V2 240MM Intel-Amd Uyumlu Işlemci Sıvı Soğutucu - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

3.588,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3588.87
Thermalright Frozen Horizon 240 Black Argb V2 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

3.637,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 3637.44
ThermalRight 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

3.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3729.00
ThermalRight 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: GamingGenTR

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3949.00
Thermalright Frozen Horizon 240 White Argb V2 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

4.916,02 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 4926.02
Thermalright Frozen Horizon 240 Black Argb V2 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

5.024,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 5034.19

Thermalright Frozen Horizon 240 ARGB V2 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermalright Frozen Horizon 240 ARGB V2 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

88.89 CFM
2.21 mm H2O
29.5 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Thermalright Frozen Horizon 240 ARGB V2 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 88.89 CFM
• Hava Basıncı 2.21 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1850 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 73 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 53 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Thermalright Frozen Horizon 240 ARGB V2 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.