Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.84 CFM
Hava Basıncı:
2.63 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.8 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Thermalright Frozen Warframe Pro 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

ThermalRight Frozen Warframe Pro 360 White ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

6.943,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 6943.26
ThermalRight Frozen Warframe Pro 360 Black ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

6.943,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 6943.26
Thermalright Frozen Warframe Pro 360 Black Argb 360mm Intel-amd U

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

7.018,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 7018.68
Thermalright Frozen Warframe Pro 360 White Argb 360mm Intel-amd U

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

7.018,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 7018.68
Thermalright Frozen Warframe Pro 360 Black ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

7.189,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 7189.44
ThermalRight Frozen Warframe Pro 360 White ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

7.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 7369.00
ThermalRight Frozen Warframe Pro 360 Black ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

7.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 7369.00
Thermalright Frozen Warframe Pro 360 RB Argb 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

7.717,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 7717.44
Thermalright Frozen Warframe Pro 360 White ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

9.921,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9921.52
Thermalright Frozen Warframe Pro 360 RB Argb 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

10.649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10659

Thermalright Frozen Warframe Pro 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermalright Frozen Warframe Pro 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

70.84 CFM
2.63 mm H2O
29.8 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Thermalright Frozen Warframe Pro 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 70.84 CFM
• Hava Basıncı 2.63 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.8 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 69 mm
• Genişlik 69 mm
• Yükseklik 60 mm
• Radyatör Uzunluğu 397 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Thermalright Frozen Warframe Pro 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.