Soğutma Türü:
Hava Akışı:
66.17 CFM
Hava Basıncı:
1.53 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
25.6 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
6 adet

Thermalright Peerless Assassin 120 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermalright Peerless Assassin 120 White TL-C12W 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu (TF7 Termal Macun Dahildir) - Renkli

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 208 yorum

2.956,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 2956.59
ThermalRight Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.737,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2737.31
Thermalright Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.840,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2840.64
Thermalright Peerless Assassin 120 Digital Black TL-C12C-X28 V2 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.898,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2898.24
ThermalRight Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2909.00
Thermalright Peerless Assassin 120 White Tl-C12W 120Mm Intel-Amd Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.963,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2963.86
ThermalRight Peerless Assassin 120 Black TL-C12C-X28 V2 120mm Isı Borulu Intel-AMD Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2979.00
Thermalright Peerless Assassin 120 Digital White TL-C12CW-X28 V2 120MM 6 x 6mm Isı Borulu Intel-Amd Uyumlu Beyaz Hava Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 208 yorum

3.254,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 3254.07
Thermalright Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

3.912,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 3912.95
Thermalright Peerless Assassin 120 Digital Black TL-C12C-X28 V2 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

4.011,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 4011.29

Thermalright Peerless Assassin 120 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermalright Peerless Assassin 120 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

66.17 CFM
1.53 mm H2O
25.6 dBA
6 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Thermalright Peerless Assassin 120 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 66.17 CFM
• Hava Basıncı 1.53 mm H2O
• Isı Borusu Sayısı 6 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Nikel Kaplamalı Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 25.6 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1550 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 125 mm
• Genişlik 135 mm
• Yükseklik 157 mm
• Ağırlık 750 g

Thermalright Peerless Assassin 120 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.