Soğutma Türü:
Hava Akışı:
80.45 CFM
Hava Basıncı:
2.65 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.4 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
6 adet

Thermalright Royal Knight 120 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermalright Royal Knight 120 Se White Tl-C12W V2 120Mm 6 X 6Mm Isı Borulu Intel-Amd Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2449.00
Thermalright Royal Knight 120 Black Tl-H12-X28 120Mm 6 X 6Mm Isı Borulu Intel-Amd Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.530,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2530.46
Thermalright Royal Knight 120 Black TL-H12-X28 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.619,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 2619.84
ThermalRight TL-H12-X28 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 2679.00
ThermalRight TL-H12-X28 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: GamingGenTR

2.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 2839.00
Thermalright Royal Knight 120 White TL-H12W-X28 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: Betaplus

2.955,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 2955.84
Thermalright Royal Knight 120 Black TL-H12-X28 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

3.617,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3627.93
Thermalright Royal Knight 120 White TL-H12W-X28 120mm 6 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

4.080,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4090.13

Thermalright Royal Knight 120 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermalright Royal Knight 120 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

80.45 CFM
2.65 mm H2O
29.4 dBA
6 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Thermalright Royal Knight 120 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 80.45 CFM
• Hava Basıncı 2.65 mm H2O
• Isı Borusu Sayısı 6 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Nikel Kaplamalı Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.4 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2150 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 122 mm
• Genişlik 114 mm
• Yükseklik 156 mm

Thermalright Royal Knight 120 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.