Soğutma Türü:
Hava Akışı:
120.38 CFM
Hava Basıncı:
4.93 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
44.7 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Thermalright Wonder Vision 360 Turbo ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb Black 360MM Intel-Amd Uyumlu Işlemci Sıvı Soğutucu - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 2 yorum

15.205,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 15205.19
Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb Black 360Mm Intel-Amd Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

15.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 15449.00
Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb Black 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

15.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 15743.04
ThermalRight 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

16.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16139.00
Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb White 360MM Intel-Amd Uyumlu Işlemci Sıvı Soğutucu - Beyaz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 2 yorum

19.454,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 19454.67
Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb White 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

19.717,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 19717.44
ThermalRight 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

20.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 20209.00
Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb Black 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

21.741,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21751
Thermalright Wonder Vision 360 Turbo Argb White 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: BETA PLUS

27.219,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 27229

Thermalright Wonder Vision 360 Turbo ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermalright Wonder Vision 360 Turbo ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

120.38 CFM
4.93 mm H2O
44.7 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Thermalright Wonder Vision 360 Turbo ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 120.38 CFM
• Hava Basıncı 4.93 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 44.7 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 3000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Ball Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 6400 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 120 mm
• Genişlik 80 mm
• Yükseklik 107 mm
• Radyatör Uzunluğu 403 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Thermalright Wonder Vision 360 Turbo ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

mehmet m****** a**** Profil Resmi

2 yorum

mehmet m****** a**** Yurtdışın da 200 dolara satılan ürün bizim ülkemizde ki yam yam esnaf yüzünden 400 dolara satılıyor şaka gibi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.