Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
210 W
Hava Akışı:
65 CFM
Hava Basıncı:
2.56 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
26.8 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Thermaltake Astria 200 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermaltake ASTRIA 200 Black 12cm ARGB Fanlı, ARGB TT Logo Ledli LGA1700/AM5 Uyumlu İşlemci Soğutucu (CL-P119-AL12SW-A)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 7 yorum

2.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2279.00
Thermaltake Astrıa Cl-p119-al12sw-a 200 Black 12cm Argb Fanlı, Ar

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

2.096,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 2096.68
Thermaltake Astrıa 200 Argb 120Mm Kule Tipi Beyaz İşlemci Soğutucu

Satıcı: 2tbilgisayar

2.114,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2114.70
Thermaltake Astrıa 200 Argb 120Mm Kule Tipi Islemci Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

2.120,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2120.60
Thermaltake Astria 200 ARGB AM5/1700P Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

2.165,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 2165.76
THERMALTAKE ASTRIA 200 Black 120mm ARGB Fanlı ARGB TT Logo Led LGA1700/AM5 Uyumlu İşlemci 2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 2219.00
Thermaltake Astrıa 200 Black Argb Am5-1700P Hava Soğutmalı İşlemci Fanı 210W

Satıcı: Dey Elektronik

2.233,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 2233.44
Thermaltake ASTRIA 200 ARGB 120mm Kule Tipi Beyaz İşlemci Soğutucu CL-P137-AL12SW-A

Satıcı: Dey Elektronik

2.303,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2303.73
Thermaltake Astrıa 200 Argb 120MM Kule Tipi Beyaz Işlemci Soğutucu CL-P137-AL12SW-A

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

2.351,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 2351.00

Thermaltake Astria 200 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermaltake Astria 200 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

210 W
65 CFM
2.56 mm H2O
26.8 dBA
Isı Borusu Sayısı:
4 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.8 W

Thermaltake Astria 200 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 65 CFM
• Hava Basıncı 2.56 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 210 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 26.8 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 1.8 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 124 mm
• Genişlik 93 mm
• Yükseklik 160 mm

Thermaltake Astria 200 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.