Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
1.362,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 1362.46 Thermaltake Contac Silent 12cm Fanlı, Sessiz (LNC) AM4 ve İntel/AMD Serisi UyumSatıcı: Arslan Bilgisayar
1.371,76 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1381.76 Thermaltake Contac Silent 12cm AM4, İntel LGA 1151 Uyumlu CPU Soğutucu CL-P039-AL12BL-ASatıcı: netsiparis | 22 yorum
1.525,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 1525.10 Thermaltake Cl P039 Al12Bl A Contac Silent 12Cm Cpu SoğutucuSatıcı: ETERNAL
1.576,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 1576.10 THERMALTAKE 120mm Contac Silent 12 CL-P039-AL12BL-A Hava Soğutmalı İşlemci Fanı 1.586,03 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1596.03 Thermaltake 120mm Contac Silent 12 Cl-p039-al12bl-a Am5-1700p Hava Soğutmalı İşlemci FanıSatıcı: ramazanmutlu
1.645,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 1645.90 Thermaltake 120mm Contac Silent 12 Cl-p039-al12bl-a Am5-1700p Hava Soğutmalı İşlemci FanıSatıcı: MbTeknoloji
1.771,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 1771.82