Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: netsiparis
1.570,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 1570.80 Thermaltake Frio Silent Intel LGA2011/1366/115x/775 AMD FM2/AMD Serisi 12cm Fanlı CPU Soğutucu CL-P001-AL12BL-BSatıcı: netsiparis | 2 yorum
1.716,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 1716.70 Thermaltake Cl P001 Al12Bl B Frio Silent 12Cm Fanlı Cpu SoğutucuSatıcı: ETERNAL
1.768,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 1768.30 THERMALTAKE Frio Silent CL-P001-AL12BL-B, Intel/AMD Uyumlu İşlemcSatıcı: ramazanmutlu
1.856,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 1856.90 THERMALTAKE Frio Silent CL-P001-AL12BL-B, Intel/AMD Uyumlu İşlemcSatıcı: zmteknoloji
1.920,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 1920.49