Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
240 W
Hava Akışı:
62.72 CFM
Hava Basıncı:
1.47 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
25 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Thermaltake UX400 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Thermaltake Ux400 120Mm Argb Fanlı, Lga1851-Am5 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: hobbyturkey

939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 939.10
Thermaltake Ux400 Am5/1851P Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: BizdeBul

1.127,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1127.60
Thermaltake Ux400 Argb Fan 240w Tdp Lga1851/am5

Satıcı: bizdebul

1.145,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1145.40
Thermaltake Ux400 Argb Fan 240w Tdp Lga1851/am5

Satıcı: ESMAEXPORT

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1150.00
Thermaltake UX400 ARGB AM5/1851P Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: BizdeBul

1.170,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1170.24
Thermaltake UX400 120Mm ARGB Fanlı, LGA1851/AM5 Uyumlu İşlemci Soğutucu (CL-P142-AL12SW-A)

Satıcı: ESMA GRUP | 6 yorum

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1250.00
Thermaltake 120MM UX400 Argb Hava Soğutmalı AM5-1851P Işlemci Soğutucu - Renkli

Satıcı: AyazTeknoloji

1.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1489.00
THERMALTAKE UX400 120mm ARGB Fanlı LGA1851/AM5 Uyumlu İşlemci Soğutucu 1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 1549.00
THERMALTAKE UX400 CL-P142-AL12SW-A ARGB AM5-1851P HAVA SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

1.580,11 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 1590.11
Thermaltake Ux400 Argb Fan 240w Tdp Lga1851/am5

Satıcı: LowellTeknoloji

1.691,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1691.06
Thermaltake UX400 ARGB AM5/1851P Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.725,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1725.63
Thermaltake Ux400 Argb Fan 240w Tdp Lga1851/am5

Satıcı: ramazanmutlu

1.725,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 1725.83

Thermaltake UX400 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Thermaltake UX400 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

240 W
62.72 CFM
1.47 mm H2O
25 dBA
Isı Borusu Sayısı:
4 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3 W

Thermaltake UX400 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 62.72 CFM
• Hava Basıncı 1.47 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 240 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 25 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1800 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• Güç Tüketimi (Fan) 3 W
• Fan Ömrü 30 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 125 mm
• Genişlik 92 mm
• Yükseklik 152 mm

Thermaltake UX400 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.