Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
4.417,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 4417.00 ZALMAN 240MM ALPHA-24WH RGB SIVI SOĞUTMALI AM4-1700p İŞLEMCİ FANI BEYAZSatıcı: onlinealisverisyap
4.556,48 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4566.48 ZALMAN 240MM ALPHA-24WH RGB SIVI SOĞUTMALI AM4-1700p İŞLEMCİ FANI BEYAZSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
4.947,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4947.00 ZALMAN ALPHA-24WH Soket Intel LGA 2066/2011-V3/2011/1700/1200/115Satıcı: onlinealisverisyap
5.052,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 5052.46 ZALMAN ALPHA-24BK Soket Intel LGA 2066/2011-V3/2011/1700/1200/115Satıcı: TOOLSPAZAR
5.098,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 5098.10 Zalman ALPHA-24WH Soket Intel Lga 2066/2011-V3/2011/1700/1200/115X ve Amd AM5/AM4/AM3 Destekli, 240MM Sıvı Bazlı Işlemci SoğutucusuSatıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum
5.112,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 5112.44 ZALMAN ALPHA-24BK Soket Intel LGA 2066/2011-V3/2011/1700/1200/115Satıcı: bilisimse
5.180,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 5180.86 Zalman ALPHA-24BK Soket Intel Lga 2066/2011-V3/2011/1700/1200/115X ve Amd Am4/am3 Destekli, 240MM Sıvı Bazlı Işlemci SoğutucusuSatıcı: Core Bilgisayar
5.410,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 5410.80 ZALMAN 240MM ALPHA-24WH RGB SIVI SOĞUTMALI AM4-1700p İŞLEMCİ FANI BEYAZSatıcı: onlinealisverisyap
5.714,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 5714.18