Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
180 W
Hava Akışı:
61.52 CFM
Hava Basıncı:
1.06 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
27 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Zalman CNPS10X Optima II İşlemci Soğutucu Fiyatları

Zalman CNPS10X OPTIMA II - RGB CPU Soğutucu PC - Dual Blade CPU Fan PWM Fan Kontrolü PC - AMD CPU ve Intel için Uyumlu İşlemci Fanı - Siyah RGB

Satıcı: vebingo

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 1509.9
Zalman Cnps10x Optima Iı Rgb Siyah İşlemci Soğutucu

Satıcı: vebingo

1.468,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1468.10
Zalman CNPS10X Optima II Rgb Black Ultra Sessiz 120MM Pwm Rgb LED Fanlı Cpu Soğutucu

Satıcı: vebingo

1.553,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 1553.30
Zalman CNPS10X Optima II Rgb Black Ultra Sessiz 120MM Pwm Rgb LED Fanlı Cpu Soğutucu 1.559,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 1569.94
ZALMAN CNPS10X OPTIMAII BLACK RGB CPU (İNTEL-AMD)

Satıcı: vebingo

1.622,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1622.22
Zalman CNPS10X OPTIMAII BLACK RGB CPU (İNTEL-AMD)

Satıcı: vebingo

1.697,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1697.79
Zalman Cnps10x Optima Iı Rgb Am5/1700P Beyaz İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.678,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2678.10
ZALMAN CNPS10X OPTIMA II 1x120mm RGB FANLI BEYAZ İŞLEMCİ SOĞUTUCU 2.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 2769.00
Zalman CNPS10X Optima II RGB Beyaz 120mm CPU Soğutucu

Satıcı: LowellTeknoloji

2.800,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 2800.26
Zalman CNPS10X Optimaıı Rgb White Ultra Sessiz 120MM Pwm Rgb LED Fanlı Cpu Soğutucu - Beyaz

Satıcı: Segment Store | 4 yorum

2.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2819.00
ZALMAN CNPS10X OPTIMAII WHITE RGB ULTRA SESSİZ AMD/int

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.850,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2850.83
Zalman CNPS10X OPTIMAII BLACK RGB CPU (İNTEL-AMD)

Satıcı: ASEMPİ

2.914,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2914.41
ZALMAN CNPS10X OPTIMAII BLACK RGB CPU (İNTEL-AMD) 3.004,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 3014.04
Zalman CNPS10X Optımaıı Black Rgb Cpu (Intel-Amd) - Çok Renkli

Satıcı: TechnoGet

3.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 3229.10

Zalman CNPS10X Optima II İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman CNPS10X Optima II İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

180 W
61.52 CFM
1.06 mm H2O
27 dBA
Isı Borusu Sayısı:
4 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.2 W

Zalman CNPS10X Optima II İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 61.52 CFM
• Hava Basıncı 1.06 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 180 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 27 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1500 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.2 W
• Fan Ömrü 50 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 132 mm
• Genişlik 85 mm
• Yükseklik 158 mm
• Ağırlık 740 g

Zalman CNPS10X Optima II İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Zalman CNPS10X Optima II İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.